top of page

WIĘCEJ

INFORMACJI

FAQ

WYBIERZ ZAGADNIENIE

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ

Naszym atutem jest doświadczona kadra instruktorska, bogaty program i duża ilość atrakcji fakultatywnych w cenie, sprawdzona baza noclegowa, warsztaty z zawodowymi aktorami i tancerzami, codzienna fotorelacja z pobytu, kameralność, wspaniała atmosfera oraz dbałość o każdy szczegół. Wszystko po to, by spełnić oczekiwania najmłodszych i zapewnić im niezapomnianą zabawę.

BEZPIECZEŃSTWO

Z nami możecie czuć się bezpiecznie! Każdy nasz obóz zgłaszamy do Kuratorium Oświaty. Posiadamy status Organizatora Turystyki nadany przez Marszałka Województwa Małopolskiego, a wszyscy nasi Klienci objęci są umową gwarancji turystycznej. Ponadto każdy uczestnik otrzymuje pakiet ubezpieczenia od NNW.

OPIEKA PEDAGOGICZNA

Zapewniamy uczestnikom całodobową opiekę kadry posiadającej uprawnienia pedagogiczne. Opiekunowie, instruktorzy, kierownicy i szkoleniowcy to dla nas podstawa. Są to ludzie, na których możemy polegać. Każdy z nich jest odpowiednio wykwalifikowany. Pedagodzy, aktorzy i tancerze - łączy ich wspólna pasja i pozytywna energia. To właśnie pasję i energię przekazujemy naszym obozowiczom.

JAK DOKONAĆ REZERWACJI

Rezerwacji można dokonać w trzech prostych krokach. Należy przejść do zakładki zarezerwuj oraz wypełnić znajdujący się tam formularz. Na podany w formularzu adres e-mail wyślemy do Państwa umowę. Następnym krokiem jest jej podpisanie oraz wpłata zaliczki. Gwarancją rezerwacji miejsca jest poprawne wypełnienie formularza, podpisanie umowy i wpłata zaliczki.

PŁATNOŚCI

Płatności za imprezy turystyczne organizowane przez Akademię Talentów należy dokonywać przelewem na wskazane konto organizatora. Dla Państwa wygody, kwotę do zapłaty za obóz rozkładamy na raty. Ponadto wiele zakładów pracy dofinansowuje obozy dla dzieci. Nie zapomnijcie Państwo zapytać w swoim o dofinansowanie.

SPOTKANIE Z RODZICAMI

Przed każdym wyjazdem Akademia Talentów organizuje spotkanie z rodzicami. O zebraniu zostaną Państwo powiadomieni drogą mailową oraz poprzez wiadomość sms. Podczas zebrania mogą się Państwo dowiedzieć więcej szczegółów dotyczących wyjazdu oraz podpisać niezbędne dokumenty. W związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną organizator zastrzega sobie prawo do organizacji spotkania on-line.

FOTORELACJA

Jesteśmy jedyną firmą na naszym lokalnym rynku, która w tak rozbudowany sposób prowadzi codzienną fotorelację z pobytu uczestników na obozie. Dzień w dzień zamieszczamy na facebooku zdjęcia oraz filmy z naszych przygód, które możesz zobaczyć tutaj. Dodatkowo mają Państwo możliwość zakupienia pamiątki z obozu w formie płyty DVD ze zdjęciami i filmami.

BON TURYSTYCZNY

Przyjmujemy płatności Bonem Turystycznym. Podczas rezerwacji wystarczy wybrać opcję płatność bonem. Następnie aktywuj bon w PUE ZUS i podaj nam kod obsługi płatności.

Bon
Bezpieczeństwo
Opieka pedagogiczna
Jak dokonać rezerwacji
Płatnści
Spotkaiez rodzicami
Fotorelacja
Bon
bottom of page