top of page
6_1.png

OBOZY W GÓRACH

OBOZY NAD MORZEM

LATO 2024

OBOZY LETNIE 2024

Poznaj naszą wyjątkową ofertę obozów letnich dla dzieci i młodzieży, w której łączymy obozy artystyczne, obozy aktorskie i obozy taneczne w jedną całość. Nasze kolonie przeplatamy dużą ilością atrakcji i doskonałej zabawy. Lato z Akademią Talentów ma smak prawdziwej przygody!

Zaplanuj niezapomniane lato 2024 dla Twojego dziecka z naszymi wyjątkowymi obozami letnimi! Jako lider w organizacji obozów dla dzieci i młodzieży, oferujemy niepowtarzalne doświadczenia zarówno nad morzem, jak i w górach.

Nasze obozy nad morzem to nie tylko wspaniała zabawa na plaży, ale także fascynujące zajęcia artystyczne, łączące w sobie obozy taneczne, kolonie artystyczne i aktorskie. Dzieci będą miały okazję rozwijać swoje talenty pod okiem doświadczonych instruktorów, biorąc udział w warsztatach teatralnych, zajęciach tanecznych czy malarskich.

Obozy w górach to nie tylko ekscytujące wyprawy w malownicze szlaki, ale również obozy artystyczne, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności w atmosferze inspirującej przyrody. Wspieramy pasje i talenty, dlatego oferujemy także obozy aktorskie i taneczne, które sprawią, że letnie wakacje staną się niezapomnianym czasem twórczego rozwoju.

Nie czekaj! Zapisz swoje dziecko na nasz obóz letni 2024 i zapewnij mu nie tylko aktywny wypoczynek nad morzem czy w górach, ale również rozwój umiejętności artystycznych. Jako Akademia Talentów gwarantujemy nie tylko przygodę, ale także rozwój kreatywności i  talentów Twojego dziecka. Zaufaj nam jako liderowi w organizacji obozów letnich i spraw, aby te wakacje były pełne przygód, nowych przyjaźni i inspiracji!

RATY 0%
Obóz dla dzieci na raty? - Spokojna głowa! U nas rezerwując wcześniej, możesz skorzystać z płatności w ratach. Bez żadnego oprocentowania. 
1_5.png

WOLNE MIEJSCA

BASEN W OŚRODKU

RATY 0%

OBÓZ LETNI
W GÓRACH

KORBIELÓW 09-18.08.2024

Projekt bez tytułu (2).png

LAST MINUTE

BASEN W OŚRODKU

OSTATNIE MIEJSCA

OBÓZ LETNI
NAD MORZEM

NIECHORZE 21-30.07.2024

bottom of page