Rozciąganie grupowe

WEEKEND
Z JOGĄ
DLA KOBIET

DLACZEGO WARTO

Wyrwij się od codzienności i obowiązków. Zaznaj odpoczynku i wyciszenia. Odkryj własny potencjał. Wyzwól z siebie uśpioną energię. Wśród kobiet, z kobietami. Na tym wyjeździe czekają Cię energetyczne poranki, kreatywne popołudnia i relaksujące wieczory.
 

DLA KOGO

Dedykowane tylko dla kobiet, niezależnie od wieku i zainteresowań. Ten wyjazd - to przestrzeń dla Was, do wspólnej dyskusji, odpoczynku i wymiany doświadczeń.
 

JOGA

Nie musisz uprawiać jogi. Różne grupy zaawansowania dadzą Ci możliwość stawiania zarówno pierwszych kroków na macie jak i doskonalenia swoich umiejętności.
 

KIEDY

1-3.04.2022
 

GDZIE

W Szczerym Polu - tak nazywa się to magiczne miejsce - blisko natury, śpiewu ptaków i kojących łąk. Budynek pensjonatu położony jest w samym środku pola z daleka od jakichkolwiek innych zabudowań, w sąsiedztwie urokliwego zbiornika Jeziorsko. W niedalekim otoczeniu znajduje się rezerwat ptaków. Panuje tutaj spokój, cisza i harmonia. Można w spokoju odetchnąć od wielkomiejskiego gwaru, hałasu i zamieszania.  Wygodne 2,3 i 4 os. pokoje o wysokim standardzie, z duszą i klimatem łączące w sobie stare z nowoczesnym. Przeszklona sala do ćwiczeń.

TERMIN:

1-3.04.2022

MIEJSCE:

W Szczerym Polu, Popów 19, 99-235 Popów

DOJAZD:

We własnym zakresie

W PAKIECIE:

NOCLEG

2 noclegi w przestronnych pokojach 2, 3 i 4 os. z łazienką

WYŻYWIENIE

3 posiłki dziennie przygotowane przez szefa kuchni restauracji W Szczerym Polu (opcja wegetariańska i opcja wegańska)

DOSTĘP DO NAPOJÓW

Dostęp do napojów ciepłych, ziół i wody w godz 6-22

JOGA I PILATES

Nieważne czy ćwiczysz jogę, czy też będziesz stawiała pierwsze kroki na macie, instruktorka dopasuje ćwiczenia do Twoich potrzeb. Wszystko po to, byś zaznała prawdziwego relaksu.

OGNISKO

To czas dla Was, kiedy wspólnie możecie usiąść, porozmawiać o życiu, facetach, wspólnych zainteresowaniach. Podzielić się z innymi kobietami swoimi pasjami i spostrzeżeniami.

KOSMETYKI W PREZENCIE

Wiemy, że lubicie dbać o siebie. Dlatego przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego. Naturalne kosmetyki, które dostaniecie w prezencie.

UBEZPIECZENIE NNW

Każdy uczestnik wyjazdu otrzyma dodatkowe ubezpieczenie NNW.

CENA

Z GWARANCJĄ SATYSFAKCJI

1100

* Zaliczka tylko 400 zł

DODATKOWO MOŻESZ ZAMÓWIĆ:

  • Bania japońska - 40 zł/1h

  • Masaż Lomi Lomi lub Kobido 220 zł/1h

AGENDA

WKRÓTCE

ZAREZERWUJ

TERAZ